Informační a orientační systémy pro interiér a exteriér

Navrhujeme a vyrobíme informační a orientační systémy pro interiér i exteriér. K výrobě používáme variabilní plastové,a hliníkové díly a štítky. Realizovali jsme již několik velkých informačních systémů na magistrátech měst i ve velkých firmách.

Plasty pro interiér

Informační a orientační systémy v objektech

Informační systémy slouží pro navádění a snadnou orientaci v objektech. Jsou konstruovány jako variabilní s možností snadné změny informací. Navrhneme a zpracujeme ve spolupráci s objednatelem kompletní návrhy. Obvykle jsou složeny z hlavní informační tabule pro celkovou orientaci v objektu, patrových orientačních tabulí pro podrobnější orientaci v jednotlivých patrech, štítky pro označení kanceláří, technických prostor, označení a piktogramy toalet, úklidových komor, umýváren atd. Informační systémy obsahují také číslování všech dveří a klíčového hospodářství. Jednotlivé úseky popř. významná místa jsou označeny doplňkovými informacemi na pomocných směrnících a tabulích. Ucelený informační systém je doplněn grafikou nebo doplňkovými informacemi na prosklených výplních dveří ze samolepící folie. Správně sestavený informační systém tvoří vyvážený celek hierarchicky řazených informací pro snadnou orientaci v objektu.

Plasty pro exteriér

Informační a orientační systémy v exteriérech.

Informační a orientační systémy slouží pro navádění a snadnou orientaci v exteriérech. Jsou konstruovány jako pevně zabudované tabule na stojanech, budovách, s velikou odolností proti povětrnostním podmínkám a UV záření. Navrhneme a zpracujeme ve spolupráci s objednatelem kompletní návrhy. Obvykle jsou složeny z hlavní informační tabule pro celkovou orientaci v areálu, oblasti v přírodě. Jednotlivé úseky popř. významná místa jsou označeny doplňkovými informacemi na pomocných směrnících a tabulích. Správně sestavený informační systém tvoří vyvážený celek hierarchicky řazených informací pro snadnou orientaci v areálech, v přírodě, na naučných a turistických cestách.

počítadlo.abz.cz

Kontaktní údaje

 • Telefon:
  775 551 080
 • Email:
 • Adresa:
  Mírová 31/162
  703 00 Ostrava - Vítkovice
  Česká republika