Reklamní polepy výloh, tabulí, aut a veškerých vozidel

Polepy výloh

Polepy výloh a dalších reklamních ploch

Polepení výloh a jiných reklamních ploch fóliovými nápisy patří mezi základní reklamní práce, jsou nejlevnější a nejjednodušší reklamou. Naše firma provede přesné zaměření výlohy, grafický návrh podle vašich požadavků a zjištění rozměrů, a po schválení zákazníkem provedeme montáž, neboli polepení. Je možné polepovat nejen výlohy, ale i interiéry, např. nábytek, nebo výstavní stánky na veletrzích. Jak vidíte na jednom našem snímku, je možné polepit i vagón.

Reklamní desky

Výroba a polepy reklamních desek

Reklamní tabule s fóliovým potiskem tvoří důležitou součást většiny reklamních zakázek. Ve většině případů se používají se jako podkladový materiál používají plastové desky různého provedení a síly materiálu. Nejčastěji se volí síla materiálu podle rozměru reklamní tabule a podle umístění, kam se bude cedule montovat. Pro použití na fasádách, nebo střechách se použije ocelový rám klasického střihu, nebo individuálně navržený podle představ zákazníka, nebo podle stylu stavby. Podle přání zákazníka se mohou do interiéru použít i odlehčené desky, tabule s dřevěným, či plastovým rámečkem, apod. Z plastových desek je možné rovněž vyrobit jakýkoliv originální tvar, např. zaříznutí podle grafiky nebo podle umístění, nemusí být tedy tabule pouhý obdélník.

Plasty pro interiér

Polepy vozidel

Polepy automobilů a veškerých dalších vozidel fóliemi je reklama velmi účinná, neboť při jasném, pestrém a originálním polepení auta nikdo takovou reklamu nepřehlédne. Na takovém autě by neměl chybět samozřejmě výrazný kontakt, t.j. adresa, telefon, nebo web, či mail příslušné firmy, nebo obchodu. K polepení automobilu lze také použít kombinaci fólií s velkoplošným tiskem, na který lze umístit jakýkoliv obrázek, nebo fotku dodanou zákazníkem. Fólie je velmi vhodné rozumně barevně sladit s barvou vozu, aby kombinace barev mezi sebou ladily a zároveň působily výrazně a tím plnily účel reklamy.

Autoplachty

Autoplachty, bannery

Pro jakékoliv automobily nebo přívěsy navrhneme a vyrobíme autoplachtu s reklamou, nebo bez reklamy. Rozumně barevně sladíme s barvou vozu, aby kombinace barev mezi sebou ladily a zároveň působily výrazně a tím plnily účel reklamy.

počítadlo.abz.cz

Kontaktní údaje

 • Telefon:
  775 551 080
 • Email:
 • Adresa:
  Mírová 31/162
  703 00 Ostrava - Vítkovice
  Česká republika